Yeni Hal Kompleksi Sevkiyatçılar Kısmı J1 Blok No:1 Mersin/TÜRKİYE
Hakkımızda

TARİHÇE

Firmamız 1996 yılında Murat ARUKASLAN (Biyolog) tarafından Mersin'de kurulmuştur. O zamandan beri, taze meyve ve sebze paketleme ve ihracatı konusunda dinamik bir yolda ilerliyor. ARUKASLAN ailesi, tarım alanında uzun yıllara dayanan deneyime ve geleneğe sahiptir. Amacımız, Akdeniz ekolojisinde sağlıklı, doğal, taze meyve ve sebzeleri üretmek, işlemek ve müşterilerimizin taleplerini karşılamaktır.

Bugün 120.000m2 açık ve kapalı alanlarımızda meyve ve sebze üretimi yapmaktayız. Aynı zamanda her türlü yaş meyve ve sebzeyi Mersin'in en iyi üreticilerinden ve ihracatçılarından temin etmekteyiz.

Ürünlerimizin tamamı işleme ve paketleme aşamalarında uzman teknik ekibimiz tarafından titizlikle kontrol edilmekte ve kara, deniz ve hava yolu ile ideal koşullarda sonuna kadar ulaşmaktadır. Paketleme tesisimiz Mersin'de 2000m2'dir. İhracat kapasitemiz yıllık ortalama 4000ton'dur. Meyve ve sebzeler elektronik sıcaklık kontrollü 300m2 alana sahip bir depoda depolanmaktadır. Firmamızın ürünleri AR-KAR ve Bahçeden markaları altında paketlenmektedir. Ürünlerimizin kalite ve niteliklerini müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sürekli iyileştiriyoruz.